Новини

Ветерани АТО/ООС безкоштовно можуть стати фахівцями з кібербезпеки за програмою Фонду США

Для учасників бойових дій розпочався черговий відбір на безкоштовне навчання за програмою професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції «Кіберзахисники». Вперше в Україні ця програма стартувала у травні цього року, перша група слухачів вже пройшла підготовку.

‒ Учасники пройдуть професійне навчання з кібербезпеки та отримають допомогу з працевлаштуванням у державному та приватному секторах. Слухачі отримають сертифікат, який визнаний державою у галузі кібербезпеки та можливість безкоштовно скласти сертифікаційний іспит CISCO Academy, що дозволить їм претендувати на такі затребувані та високооплачувані посади, як-то аналітик із кібербезпеки, фахівець з тестування безпеки, фахівець з комп’ютерної криміналістики, фахівець з реверс-інжинірингу та адміністратор із мережевої безпеки, ‒ повідомив Інформаційному агентству АрміяInform керівник Київського обласного центру допомоги учасникам АТО/ООС Володимир Мостовий.

Навчальна програма «Кіберзахисники» має дві складові: опанування технічними навичками із кібербезпеки та сприяння реінтеграції та соціальної адаптації ветеранів до цивільного життя.

Особливостям технічної сторони кібербезпеки навчатимуть викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а також провідні українські та міжнародні експерти. А здобути нові технічні, аналітичні, мовні та інші навички, необхідні для реабілітації та реінтеграції у суспільство, ветеранам допомагатимуть фахівці з Національного університету «Києво-Могилянська академія». І ще цей курс допоможе ветеранам покращити свою технічну- та IT-англійську мову.

Початок занять – 11 жовтня 2021 року. Тривалість – шість місяців.

Заявку на участь у програмі можуть подати ветерани з усіх регіонів України. Щоб потрапити до програми, конкурсанти мають заповнити анкету на сайті проєкту (https://cyberdefenders.org.ua/form-uk/).

Також потрібно пройти тестування на базові комп’ютерні знання та підготувати мотиваційний лист. Приймання заявок триватиме до 24 вересня.

‒ Програма «Кіберзахисники» – ініціатива Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global). Її мета – допомогти колишнім військовим розпочати успішну кар’єру у сфері кібербезпеки, а також сприяти зміцненню системи захисту цифрової інфраструктури в Україні загалом. Програма є частиною ініціативи Державного департаменту США з усунення кіберзагроз в Україні та розроблена за стратегічної та фінансової підтримки Держдепу США, за сприяння Міністерства у справах ветеранів України та Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки та оборони України, ‒ розповів Володимир Мостовий.

Кібербезпека

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.