Технології успіху

Про Софтлайн ІТ

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.

Софтлайн ІТ (ЄДРПОУ 37962095) надає високоякісні ІТ-послуги, забезпечуючи можливість отримати додатковий прибуток і підвищити бізнес-цінність інвестицій в ІТ-сферу.

Компанія цінує своїх клієнтів і партнерів, що підтверджується високим рівнем повторних звернень, а також довготривалим договорами щодо підтримки і модернізації створенних інформаційних систем.

Досвід та компетенції

За роки роботи компанії, фахівці Софтлайн ІТ реалізували понад 1000 успішних проектів в Україні та за кордоном. Співробітникам компанії належать понад 150 авторських прав на розробку програмних продуктів та масштабних програмних комплексів.

Основні програмні продукті компанії пройшли сертифікацію в Держспецзв'язку України та отримали експертні висновки щодо відповідності вимогам технічного захисту інформації з рівнем гарантій Г-3 згідно з НД ТЗІ 2.5-004-99.

У нас є унікальний досвід розробки та впровадження складних інформаційно-аналітичних систем національного масштабу. Серед них важливу роль відіграють системи, створені в інтересах безпеки та оборони України.

0
+
ВЛАСНИХ РОЗРОБОК
0
+
ВПРОВАДЖЕНЬ
0
рік
ПОЧАТОК РОБОТИ
0
+
ПАРТНЕРІВ

Компанія має спеціальні дозволи, ліцензії та свідоцтва:


  • Спеціальний дозвіл Служби безпеки України №КВ2-2017-23 виданий 16 березня 2017 року (діє до 21.02.2021 р.) на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею.

  • Ліцензія Адміністрації Державної служби спеціального з'язку та захисту інформації України №419784 серія АВ видана 25 липня 2008 року на розроблення, виробництво, використання, експлуатацію, сертифікаційні випробування, тематичні дослідження, експертизу, ввезення, вивезення криптосистем і засобів криптографічного захисту інформації, надання послуг в галузі криптографічного захисту інформації.

  • Свідоцтво про внесення до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення.

Місія та візія

Наша команда ІТ-експертів вже багато років створює інформаційні системи високого рівня складності.

Місія компанії
Забезпечувати клієнтів у державного та комерційному секторах інноваційними інформаційними системами, які економлять ім час та кошти завдяки автоматизації рутинних процесів.
Візія компанії
Команда та партнерство

08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 7

 

Приймальна:

м. Київ, вул. Василя Стуса 35/37

  • Phone: +38 (044) 323 00 80
Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.