Дізнатися актуальну інформацію про власні авто та водійське посвідчення, перевірити та сплатити штрафи, дізнатися історію будь-якої машини за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС тепер можна за допомогою електронного кабінету водія. Відповідний сервіс у тестовому режимі запрацював в Україні.

Четвертого грудня відбувся круглий стіл «9 в 1: спрощення адміністративних послуг, пов’язаних із народженням дитини», організований проектом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) спільно з Офісом реформи адміністративних послуг (EDGE). Про це повідомляє E-Gov агентство.

У пілотну експлуатацію запущена нова електронна послуга, за допомогою якої громадяни можуть внести онлайн свої персональні дані для оформлення біометричних документів. Це скоротить час їх особистого візиту до підрозділів ДМС.  

08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 7

  • Email: info@softline.org.ua
  • Phone: +38 (044) 323 00 80
Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.