Володимир Рєзнік

Директор з питань інформаційних технологій Укрзалізниці. Володимир Рєзнік закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку, за освітою військовий радіоінженер, Українську академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління, а також аспірантуру Національної академії державного управління при Президентові України. Полковник запасу, учасник бойових дій в Афганістані.

Спеціалізується на інформаційних технологіях, інформаційній та кібербезпеці, технічному та криптографічному захисті інформації, центрах обробки даних, аудиті з інформаційної безпеки та інформаційних технологій тощо. Тривалий час працював у Службі безпеки України, де займався питаннями державної безпеки у сфері президентського, урядового зв’язку та захисту інформації. Був заступником, а потім генеральним директором держпідприємства «Українські спеціальні системи», де брав участь у проєктуванні та побудові Національної системи конфіденційного зв’язку України. Очолював відділ інформаційних технологій спільного підприємства «Полтавська газонафтова компанія». Також працював у комерційних структурах.

«Проєкти, якими я займався раніше, є моїми важливими здобутками, що допомагають у нинішній роботі. Дуже згодився мій досвід служби в Афганістані, де я забезпечував супутниковий зв’язок для найвищих осіб держави в бойових умовах. Під час створення підрозділу президентського зв’язку знадобився мій досвід організації зв’язку з будь-якої точки земної кулі».

Одним з основних пріоритетів роботи на 2021 рік Володимир Володимирович називає побудову центру обробки даних, сучасних апаратно-програмних комплексів для забезпечення вантажних та пасажирських перевезень.

«Зараз у нас є лише серверна, яка розташована у філії «ГІОЦ». Це добре, але потрібен нормальний сучасний ЦОД».

Ще один пріоритет – централізація автоматизованої системи бухгалтерського обліку «Фобос» з використанням новітніх сучасних технологій,  зокрема створенням власної приватної хмари. А загалом планується реалізувати ще багато чого, розповідає Володимир Рєзнік:

«За замовленням підрозділів Укрзалізниці плануємо багато зробити для діджиталізації бізнес-процесів. На найближчі 3 роки запланована колосальна робота з цих питань у рамках Стратегії розвитку Товариства. Реалізація планів стане міцним підґрунтям для подальшого стрімкого розвитку Укрзалізниці».

Плануються і структурні зміни. Серед них – створення єдиної філії, що займатиметься інформаційними технологіями у Товаристві. Вона об’єднає підрозділи ЦІТ, ПКТБ, ГІОЦ. Філія працюватиме у трьох основних напрямах – експлуатація, розвиток і сервісна підтримка користувачів.

«В Укрзалізниці працює чимало сильних фахівців у сфері ІТ. Вони добре розуміють, що роблять, і я дуже поважаю цих людей. Однак і потенціал для росту, звісно, є завжди. Вважаю дуже важливим заохочувати молодь, яка здатна швидко навчатися та опановувати новітні технології».

Тож зміни для досягнення стратегічних цілей АТ «Укрзалізниця» тривають. Завдяки виваженим рішенням та новим технологіям, крок за кроком ми зможемо покращити фінансову позицію Компанії. А отже – і добробут та зручність роботи залізничників. Попереду ще великий шлях, але завдяки професійності кожного з працівників української залізниці ми зможемо це зробити. Тож рухаємось далі!

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.