Новини

Онлайн-платформа для підприємців Дія.Бізнес запрацювала в тестовому режимі

28 лютого 2020 року Міністерство цифрової трансформації презентувало онлайн-платформу для підприємців малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес.

Кожен підприємець отримав доступ до державного порталу, на якому можна переглянути:

— каталог бізнес-ідей зі зручними шаблонами, перелік усіх необхідних юридичних документів для відкриття бізнесу через проходження тесту

— сервіси — онлайн-сервіси та програми підтримки для підприємців на одній сторінці

— довідник підприємця — на основі матеріалів профільних державних органів та провідних компаній України

— кейси — історії успіху простих людей, які хотіли розпочати свою власну справу

— консалтинг-зона — можливість консультацій із фахівцями за допомогою відеомесенджера. Підприємці зможуть отримувати консультації із систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, HR, маркетингу та продажів. Цей блок запрацює пізніше, наприкінці квітня.

Дія.Бізнес — це частина масштабного національного проєкту з розвитку підприємництва, який має також офлайн-складову — в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців. Окрім консультацій, у консалтингових зонах підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові.

На презентації онлайн-платформи для підприємців із вітальним словом виступила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Ми створили справжній one stop-shop для підприємця. Зручний, людяний і корисний. Зібрали все найважливіше для підприємців, від А до Я, в одному місці. Цього вкрай не вистачало. Раніше підприємці губилися в пошуках потрібної інформації на різноманітних сайтах із непривабливим інтерфейсом. Контент буде доповнюватись регулярно.

Щоб запустити сьогодні онлайн-платформу для підприємців, ми пройшли довгий шлях — провели онлайн-опитування підприємців, яке показало ключові точки болю, провели разом із експертами design-thinking сесії, які допомогли знайти конструктивні рішення для підприємців. Ми в Мінцифрі будемо й надалі сприяти розвитку підприємництва, фокусуючись переважно на софтових і цифрових речах. Ми чітко усвідомлюємо, що малий і середній бізнес — це драйвери економіки, які потребують особливої турботи та підтримки».

Також із вітальним словом виступила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні: «Запуск онлайн-платформи для малого та середнього бізнесу Дія.Бізнес відкриє додаткові можливості та надасть всебічну підтримку підприємцям, а це — рушійна сила економіки».

Онлайн-платформу втілено за підтримки компанії Mastercard.

Проєкт Дія.Бізнес допоможе збільшити появу нових бізнесів у регіонах і кількість робочих місць, сприятиме розвитку трансформації малого бізнесу в середній і виходу українських підприємців на міжнародні ринки.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Мінцифра провела першу зустріч робочої групи підприємців малого та середнього бізнесу. Також у грудні 2019 року Мінцифра спільно з єдиним урядовим контактним центром запустила в тестовому режимі гарячу лінію для підприємців. У найближчих планах — запустити ще телефонну лінію та чат-бота. У лютому 2020 року уряд запустив програму «Доступних кредитів 5-7-9%» для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток.

Міністерство цифрової трансформації, Мінцифра, Mastercard, Дія.Бізнес

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.