Айкюжн

ООО «Айкюжн IT» является одной из ведущих украинских IT-компаний, входит в состав объединения Intecracy Group и специализируется на создании высокотехнологичных информационно-аналитических систем для сферы национальной безопасности и обороны, государственного управления, местного самоуправления, финансовых учреждений, крупных предприятий и организаций различной формы собственности. Основные программные продукты компании прошли сертификацию в Госспецсвязи Украины и получили экспертные заключения о соответствии требованиям технической защиты с уровнем доверия Г-2 согласно НД ТЗИ 2.5-004–99.

  • Блокчейн та військові інформаційні системи: у "Айкюжн ІТ" розповіли про перспективи використання

    Блокчейн, який здобув популярність через криптовалюти, є технологією, що має потенціал революціонізувати не тільки фінансовий світ, але й багато інших секторів, включаючи оборонну промисловість. У військових інформаційних системах блокчейн може пропонувати неперевершену безпеку, прозорість та надійність, що є критично важливими для оборонних операцій. Сьогодні, 10 листопада 2023 року, Михайло Віговський, український підприємець, засновник компаній, що входять до асоціації Software Ukraine та Intecracy Group, під час презентації в рамках проєкту U IT (Ukrainian IT) в офісі ТОВ «Айкюжн ІТ» розповів клієнтам та партнерам про перспективи використання блокчейна у військових інформаційних системах.

  • Айкюжн ІТ презентувала оновлену версію КІАС «eMed.ERP»

    17 лютого 2021 року компанія «Айкюжн ІТ» провела презентацію в онлайн-режимі, присвячену новим можливості медичної інформаційної системи eMed.ERP.

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.