Новини

ЗСУ провели масштабні навчання із застосуванням новітньої зброї та ІТ-рішень

Збройні Сили України (ЗСУ) провели одні з наймасштабніших навчань за останній час. Під час тренувань, які днями пройшли на Рівненщині, були застосовані сучасні модернізовані танки, безпілотники, автоматичні системи управління військами, зенітні ракетні комплекси, а також авіація. Про це повідомляє Defense Express.

Українські військові відпрацювали розвідку позицій противника за допомогою дронів, нанесення артилерійського удару, знищення вогневих точок та бронетехніки противника, нанесення високоточних ударів по найбільш важливим об’єктам, відбиття удару з повітря, розмінування проходів та перехід у масштабний наступ під прикриттям авіації.

Окрім масштабності ці навчання відокремлює залучення нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки. Зокрема під час навчань було використано ударний безпілотник Bayraktar TB2, "Фурія" та PD-1, протитанкові комплекси Javelin, "Стугна" та "Корсар", модернізовані танки Т-64 та іншу бронетехніку.

А однією з особливостей навчань стало широке використання автоматизованих систем управління військами, включно із системою "Дзвін", яка вже успішно використовувалась у менших за масштабом навчаннях.

Все це дозволило на практиці перевірити всі аспекти сучасного бою в умовах, максимально наближених до бойових. Самі навчання пройшли під контролем Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака, командуючого Сухопутними військами генерал-лейтенанта Олександра Сирського та інших командувачів родами військ ЗСУ.

ЗСУ, Збройні Сили України, АСУ, Руслан Хомчак

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.