Новини

Засновник Softline Юрій Сивицький отримав відзнаку як представник топ-професійної ІТ-еліти

05 серпня 2017 року у великому кіноконцертному залі Українського дому були нагороджені справжні професіонали своєї справи. Знак народної пошани ВГО "Країна" - медаль "За розвиток інформаційних технологій" № 015 за представленням ДП "Український Дім" було вручено Юрію Сивицькому.

Кращі програмісти країни навіть в період кризи приносять національній економіці доходи, які обчислюються мільярдами!

Представник топ-професійної ІТ-еліти України Юрій Сивицький майстерно користується цим планетарним трендом. Отримавши базову освіту в КПІ і в Міжнародному інституті менеджменту, він послідовно створював в нашій країні всі умови розвитку ІТ-технологій. Його шлях - від директора представництва корпорації «Інформікс», топ-менеджера головного партнера НР (Hewlett Packard) в Україні - компанії S & T, засновника компанії Softline (одного з чотирьох засновників у 2004 році Асоціації IT Ukraine), ініціатора інвестицій фонду SigmaBleyzer, члена опікунської ради фонду Східної Європи і засновника IT-об'єднання Intecracy Group.

Базова перевага України перед конкурентами — це високий рівень технічної освіти та висока професійна майстерність програмних інженерів. Цей факт, за словами Юрія Сивицького, очевидний для всього світу: 25% замовлень компанія виконує в держсекторі України, 50% - корпоративний український замовник, 25% - аутсорсинг. Всього більше 500 проектів, в їх числі одна з кращих в Європі, електронна система з торгівлі квотами на викиди парникових газів, портал Кабінету міністрів України, електронні реєстри Мін'юсту, оборонні інформаційні системи, електронна медицина Казахстану тощо.

Запорука успіху Юрія Сивицького ще й в тому, що якщо він бачить, що поставлені завдання невірні, то не говоритиме «є сер» не розмірковуючи, а буде домагатися оптимального рішення, як справжній професіонал!

Intecracy Group, Юрій Сивицький

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.