Новини

Захист Києва від атак дронів-камікадзе: над столицею створять дроновий купол «Муромець»

Київ має отримати свій «Залізний купол» від дронів: проєкт обговорювали у КМДА 7 жовтня представники київської влади та Кемерон Челл, президент канадійського концерну з виробництва дронів Dragan Fly, а його реалізацію відпрацюють під час Національного оборонного хакатону, який за підтримки НАТО відбудеться з 19 по 21 жовтня у столиці. Про це повідомляє speka.media.

Дроновий купол, якому вже дали назву «Муромець», — це потужна мережа антидронових пеленгаторів-перехоплювачів. Насамперед проєкт має протидіяти іранським дронам-камікадзе Shahed, які можуть летіти на дуже малій висоті, через що є досить складними цілями для ППО. Дрони для побудови мережі готовий надати концерн Dragan Fly. Фінансувати проєкт будуть міжнародні донори, зокрема Coldchain Technology Services та Warehouse Asset Management. За словами Кемерона Челла, ці американські фундації спеціалізуються на реалізації масштабних грантових проєктів і будуть задіяні для підтримки дронового купола «Муромець».

Учасники українсько-канадійської робочої групи з IT-холдингу Intecracy Group та компанії безпілотних рішень Def-C Юрій Сивицький і Сергій Скиданов заявили, що залучать до реалізації проєкту майже 2 тис. своїх IT-фахівців.

Intecracy Group, Юрій Сивицький

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.