Новини

Стратегічне партнерство з Туреччиною ми розглядаємо у контексті курсу на повноправне членство України в НАТО, — Андрій Таран

Стратегічне партнерство з Туреччиною ми розглядаємо в контексті реалізації зовнішньополітичного курсу України на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного Альянсу. Практична реалізація ініціатив між Україною та Туреччиною сприятиме стабільності в регіоні Чорного моря та інтеграції України в євроатлантичну систему колективної безпеки.

Про це заявив Міністр оборони України Андрій Таран під час спільної пресконференції за підсумками першої зустрічі Міністрів оборони та закордонних справ України та Туреччини у форматі «квадрига», що пройшла у Києві.

За його словами, Міністерство оборони України прагне максимально інтенсифікувати співробітництво між оборонними відомствами обох держав, реалізуючи положення Рамкової військової угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки. Основною темою сьогоднішньої зустрічі стала безпекова ситуація у Чорноморському регіоні, який зазнає серйозного тиску через агресивну політику Російської Федерації.

— Наразі наші країни вивчають можливість створення механізму цільових консультацій у галузі безпеки і оборони Чорноморського регіону. Ми також активно розвиваємо військово-технічне співробітництво, — сказав Міністр оборони України.

Він нагадав, що цього тижня було підписано контракти між Україною та Туреччиною про передачу технологій та виробництво та безпілотних авіаційних комплексів для потреб Збройних Сил України.

Андрій Таран наголосив, що зустріч у форматі «квадрига» стала непересічною подією, що засвідчила високу увагу з боку політичного керівництва України та Туреччини до стратегічного партнерства між двома державами.

Міністерство оборони України, Міноборони, Андрій Таран

logo

Україна, 08341, Київська обл., Бориспільський р-н, село Вишеньки, вул.Велика набережна, будинок 11-А, приміщення 13

Email: info@softline.org.ua

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.