Олена Сосєдка: Concord Fintech Solutions виходить на міжнародний рівень

Відкрита фінтех-екосистема Concord Fintech Solutions розширює свою присутність на ринку і виходить на міжнародний рівень. Про це заявила її засновниця Олена Сосєдка (Елена Соседка) під час свого онлайн-виступу 28 січня на міжнародній конференції FINTEX Online в Азербайджані.

Вона також підкреслила, що один з елементів екосистеми, процесинговий центр ProCard, став першим в Південно-Східній Європі сертифікованим партнером компанії Visa за програмою Ready for Fintech Enablers.

«Наразі ProCard використовує кілька банків, в тому числі й іноземних. Це важливий кейс в Україні, коли процесингова компанія надає послуги процесування іншим учасникам на міжнародному ринку. Крім того, в кінці минулого року ProCard першим в Південно-Східній Європі та СНД отримав статус партнера програми Visa Ready for Fintech Enablers », — підкреслила Олена Сосєдка (Елена Соседка).

За її словами, мета виходу Concord Fintech Solutions на міжнародний рівень — це налагодження співпраці між різними учасниками ринку і надання своєї інфраструктури компаніям, які планують запропонувати своїм клієнтам нові Фінтех-продукти.

«В основі екосистеми лежить стратегія win-win. У колаборації ми бачимо більше потенціалу для розвитку Фінтех-індустрії, ніж в конкуренції. Тільки в партнерстві та синергії можна створити по-справжньому проривний і інноваційний продукт на ринку », — підсумувала Сосєдка (Елена Соседка).

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT