Найкращі рішення для HR

Наші технології спрямовані на забезпечення організації «якісним» персоналом (здатним виконувати покладені на нього трудові функції) та оптимальне його використання. Оптимальне використання досягається за рахунок виявлення позитивних і негативних мотивів індивідуумів і груп в організації та відповідного стимулювання позитивних мотивів і «погашення» негативних мотивів, а також аналізу таких впливів.

Управління персоналом

Це рішення, яке дозволяє автоматизувати процеси організації кадрового обліку та розрахунку заробітної плати в компаніях будь-якого рівня і різних галузей діяльності. Програма проста у використанні і в той же час має широкий спектр настроювань і функціональних можливостей, охоплюючи всі завдання обліку кадрів.

Image
Image

Оцінка ефективності персоналу

Комплексне програмне рішення для створення автоматизованої системи управління людськими ресурсами в компаніях будь-якого рівня і різних галузей діяльності. Система дозволяє описати цілі кожного співробітника організації і проводити оцінку досягнення цілей з певною періодичністю.

logo

08132, Київська обл., м. Вишневе, вулиця Вітянська, 2, оф. 7

Email: info@softline.org.ua

Приймальня:

04655, Київ, вулиця Новокостянтинівська, 15/15

Phone: +38 (044) 323 00 80

Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.
© Copyright ©2015-2022. All Rights Reserved Softline IT