Image

ІТ Консалтинг

Загальновідомо, що автоматизація бізнес-процесів робить підприємство більш прибутковим. Адже Інформаційні технології дозволяють робити бізнес більш наочним, більш керованим, більш прогнозованим. Однак які саме технології слід застосувати в кожному конкретному випадку? Відповідь на це питання має бути обгрунтованим як з технічної, так і з фінансової точки зору. Саме для цього ми створили послуги з IT-консалтингу.

IT Консалтинг від Софтлайн ІТ - це реальна можливість отримати професійну допомогу для вирішення конкретної проблеми, а також отримати відповіді на запитання від досвідченого консультанта. Є кілька способів скористатися ITC-Консалтингом: це може бути або одноразова допомога за рішенням певної проблеми або як окремий консультаційний проект, або як частина одного з наших послуг.

08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 7

  • Email: info@softline.org.ua
  • Phone: +38 (044) 323 00 80
Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.