Image

ІТ Консалтинг

IT-консалтинг — це консультаційна та практична допомога клієнтам у створенні високоефективних інформаційних систем, а також забезпечення адекватного і професійного їх обслуговування з найменшими сукупними витратами. Замовлення цієї послуги є першим етапом на шляху підвищення ефективності діяльності компанії, який включає стратегію розвитку інформаційної інфраструктури, вибір найбільш пріоритетних напрямків та розробку оптимального плану запровадження нових інформаційних технологій.

Результат послуги з ІТ-консалтингу — створення і надання практичних рекомендацій, розроблених на підставі проведеного аудиту телекомунікаційних та інформаційних систем, спрямованих на оптимізацію інформаційної інфраструктури й системи безпеки компанії, зокрема впровадження нових систем для підвищення ефективності бізнесу. Передбачається, що IT у компанії вторинні й підтримують основний бізнес.

08132, Київська обл., м. Вишневе, вул. Вітянська 2, оф. 7

  • Email: info@softline.org.ua

 

Приймальна:

м. Київ, вул. Василя Стуса 35/37

  • Phone: +38 (044) 323 00 80
Компанія Софтлайн ІТ — розробник інформаційних систем, софту на замовлення, системний інтегратор, постачальник телекомунікаційного обладнання, а також провідний постачальник якісних IT-рішень і бізнес-систем на ринку інформаційних технологій.